ŠTĚNATA VRH A

Nabídka štěňat s PP Hovawart – chovatelská stanice Gamma Leonis

Datum narození: 27.2.2015

Předpoklad výborného exteriéru, povah i zdraví. Očekávaný termín  odběru cca 27.dubna 2015. Štěňata budou odchovávána v rodině s dětmi, zahradou, …. Nezávazná návštěva vítána od konce března, chovatelský servis samozřejmostí. Více o rodičích a štěňatech najdete na stránkách www.gamma-leonis.cz . Důležité je pro naše štěňátka nalézt milující pánečky, nový domov a trvalý kontakt s majiteli !

        Otec: Berney Seahawk  výstavy: šampion CMKU, CAC, CACIB,FKLGY,NV), DKK 0/0 ).      

                                                

    Matka: Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí (výstavy: OV, VT, KV, zkoušky: ZZO, BH, FPr1), DKK 0/0.
02.03.2015 12:18
Možná by Vás mohlo zajímat, proč jsme vybrali našim štěňátkům tak neobvyklá jména. Je to proto že jsou to naše hvězdičky - pokračujeme v krásné tradici stanice Z Arkova souhvězdí a naši kluci i holky mají jména po skutečně existujících hvězdách ( stejně jako jejich maminka).

 

05.03.2015 

Tak hvězdičky rostou jak z vody - blížíme se k překonání 1kg, Ammy sotva stačíládovat porce jídla do sebe aby měla dost mléka pro ně, protože by zatímnejraději sáli pokaždé jen co ji ucítí. Protoi chodí Ammy spát do obýváku, jinak by neměla chvilku klidu.

Jinak se ale Ammy vrací do normálu, tj. chce si hrát, házet míček, tahat se o obušek, aportovat, ...

Aktualizoval jsem tabulku a fotky v sekci "Štěňata" kdo se chcete podívat. A do fotek jsem přidal pár záběrů a další do Fotogalerie. Atady přidávám foto jak si Zuzka hrála na náhradní "maminku".