Štěňata VRH C 2022

30.4.2023 , a super úspěch - Corvy je Juniorským šampionem ČR
 
4.4.2022 - Hvězdičky už se zabydleli ve svých nových domovech, jsou krásné a úžasné, hodné (přiměřeně) a nám se stýská - "užívejte si život broučci"
 
 
 
24.2.2022

Základní informace pro zájemce o štěňátka:

Co můžete očekávat od nás:

- informace jak se o štěňátko postarat, rady, pomoc, konzultace a to jak ve výchově tak výcviku. Rádi s Vámi nastálo budeme ve spojení, uvidíme se, potkáme se, společně podnikneme akce, vyrazíme na výlety, pomůžeme Vám s bonitací, svodem, výstavou a to jak radou, tak praktickým nácvikem či přímo fyzickou pomocí ….

- štěně od nás dostanete odčervené, naočkované, očipované, s vystaveným mezinárodním PET pasem, socializované s cizími lidmi, dětmi a zvířátky. Bude mít zkušenosti s cestování autem, s procházkami po okolí, s překážkami, bude zvyklé na pohyb v interiéru i exteriéru domu. Bude zvyklé na dotyky a manipulaci od lidí, i socializované našimi třemi psi.

- každá hvězdička dostane základní výbavu (kupní smlouvu, balík granulí, pamlsky, deku provoněnou mamkou, oblíbenou hračku, „návod na správné použití hovíka“, a další dárky a překvapení.

Co očekáváme od Vás:

Trpělivost a důslednost při výchově, vlídnost a lásku ke štěněti, chuť do výcviku a dostatek času pro výcvik i výchovu, procházky a chuť si užít čas, pohodu ve společnosti prima psa. Dále dostatečný prostor pro hovawarta - ideálně zahradu (nenahradí však Vaši přítomnost).

Účast na svodu štěňat (cca za rok, zpětná vazba pro nás), a velice uvítáme i účast na bonitaci = uchovnění, účast na výstavách, akcích hovawartů, …. A ze zdravotních věcí krom klasické péče o psa i minimálně rentgen DKK a DKL (dysplazie kyčelních a loketních kloubů) a test na DM. (degenerativní myelopatie). Pokud se spolu s námi stanete členy hovawarta klubu v ČR bude to skvělé.

Chuť na práci s hovíkem, na cvičení, stopy, výstavy, kontakt s námi (v rozsahu jak Vám bude vyhovovat, ale vždy Vás rádi uvidíme, uslyšíme). 

         Castor - volný, zrušená rezervace
 
20.3.2022 - je nemožné je nemilovat - hvězdičky C jsou kabrňáci - v 7mi týdněch je průměrná váha holek 5,8kg a kluků 6,5kg
 
CetCentAngieCresCarlCorviCastCassiCeri
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
24.2.2022
Hvězdičky rostou jak z vody a už mají téměř 3kg, baští sunar, piškoty a naplno objevují svět okolo sebe.
 
 
 
6.2.2022 Hvězdičky už dostali své obojky, začínají se zvedat na nohy, váha již průměrná 840g (cvalíci už mají 975g), zatím stále nevidí ale už se mazlí a olizují. Bezva miminka a Bella je čím dál víc starostlivá a hlídací mamka, která je pořád bez problémů nakojí, uklidí, namasíruje, .... - paráda. 
______________________________________________________________________________________________________
2.2.2022 - Hvězdičkám už je týden. 
Krásně přibírají na váze, ale stále jsou to "drobečkové" - 0,5-0,75kg. Celý den zatím jen spí a jí a spí a jí .... ale už se jim zabarvují čumáčky do tmava (u plavých). Ammy jako babička si je smí pomuchlovat ale do "porodnice" ji Ammy jako pečlivá matka ještě nepustí. 
_______________________________________________________________________________________
Dne 27.1.2022 se Bellatrix Gamma Leonis a Endymu Amion Star narodilo 9 krásných hvězdiček. 4 plavé holčičky a 2 plaví kluci + 3 čnz kluci.
Průměrná váva štěňátek 490g (od 440g do 540g).
 
 
___________________________________________________________________________________________________________________